Botary 2019 wordt mede mogelijk gemaakt door:

 

Hoofdsponsoren Story Event Engineering
  Megens Installaties
  Kinderdagverblijf Dadou
  Van Ooijen’s Hoveniers
  Advantes
  Rabobank Maas en Waal - Oost Betuwe
  Dirkzwager Legal & Tax
  Abiom Nederland
  Moeke Mooren
  De Waal Autogroep
   
Sponsor Botary Huisman Groep
  Romijnders Dakbedekking
  Van Gorp Holding
  ABV Haukes
  Hotel-restaurant De Wolfsberg
  Mennink & Van De Geer
  Straight Systems
 

Van Voorden Stichting

  Autoschade Van Dijk
  Thermiek 
  Metec
  Carwash Druten
   
Partner Botary Groencentrum en Kwekerij De Vlieren
  Stadhouders Vier Seizoenen Hoveniers
  Ruijs Tuintechniek Heesch
  Elektra Plus
  Jan Peters en Zonen
  Theunissen tuinplanten en tuinaanleg
  Brasserie Living
  Vitaro Groentechniek
  Reijers Rietdekkers
  Broekman Energie & Houtverkleining
  Veehandel Van Der Vliet
  Café Pirates Nest
  Romijnders Service
  Van Den Dobbelsteen
  Bouwkundig Tekenbureau Romijnders
  Van der Velden Rioleringsbeheer
  YER Nederland
  SNS Bank Beuningen-Wijchen-Druten-Zaltbommel
  Mevr. Ursula Moonen
  Grondverzetbedrijf Janssen
  Van Walraven Mijdrecht
  Oefentherapie Maas en Waal - Cesar Mensendieck
  Jan Vermelulen Beheer
  Laurant Totaalbouw
  Peters Aanhangwagens
  Kalfsvlees.nl
  Klok Groep
  Garretsen Trucks
  Made by Keet
  Huisman E-tech Experts
  Dhr. Theo Salet
  Fysiotherapie Frank Roelofs
  Bouwbedrijf Van Bemmel
  J.A. van der Kluft Beheer
  Buts Meulepas
  Audique 
  AirTrack Factory
  Annette Mode
   
Speciale dank aan: Alle vrijwilligers, de EHBO'ers, het team van Moeke Mooren
  Zanger en Entertainer Erik Adams - voor het vermaak op het terras!
  Erik de Vree Videoproducties Dreumel - voor het filmen van de wedstrijden!
  Dutch Drone Flights - voor de spectaculaire drone-beelden!
  Burgemeester van West-Maas en Waal – Dhr. Vincent Neerbos
  Rotary International Gouverneur District 1550 – Mevr. Dr. Anneke Assen
  Thermiek Organisatieontwikkeling - voor de reddingsvesten!
  Mevr. Olga Commandeur - voor de warming up!
  Dhr. Ron Straver - Q Boat - www.roeisloepen.nl - voor de sloepen!
  Hermens Creatieve Communicatie - Dhr. Martin Hermens - voor het design van alle Botary banners etc!
  Keesweb - Dhr. Kees Eggink - voor het hosten en onderhouden van Botary.nl!
  AGF Tijssen - voor het fruit tijdens de lunch!
  Videolink Holland - voor het live uitzenden van de wedstrijden!
  Bakkerij Vonk - voor de taarten voor de winnaars!
   

Wij bedanken de volgende bedrijven:
 

Groencentrum en Kwekerij De Vlieren www.devlieren.nl
Megens Installaties www.megens-installaties.nl
Stadhouders Vier Seizoenen Hoveniers www.stadhoudershoveniers.nl
Ruijs tuintechniek Heesch www.ruijstuintechniek.nl
Van Ooijen's Hoveniers www.voh.nl
Elektra Plus www.elektraplus.nl
Jan Peters en Zonen www.janpeterslmb.nl
Theunissen tuinplanten en tuinaanleg www.theunissennederasselt.nl
Vitaro Groentechniek www.vitaro.nl
Reijers Rietdekkers www.rietdekkersbedrijfarnoreijers.nl
Veehandel Van Der Vliet www.veehandelvandervliet.nl
Advantes www.advantes.nl
Huisman Groep Tiel www.huismangroep.nl
Café Pirates Nest www.pirates-nest.nl
Romijnders Dakbedekking www.romijndersdakbedekking.nl
Rabobank Maas en Waal - Oost Betuwe www.rabobank.nl
Van Den Dobbelsteen BV www.dobbelsteen.nl
Bouwkundig Tekenbureau Romijnders www.btromijnders.nl
ABV Haukes www.abvhaukes.nl
Van der Velden Rioleringsbeheer www.vandervelden.com
YER Nederland B.V. www.yer.nl
SNS Beuningen-Wijchen-Druten-Zaltbommel www.snsbank.nl
Hotel-restaurant De Wolfsberg www.wolfsberg.nl
Dirkzwager Legal & Tax www.dirkzwager.nl
Abiom Nederland www.abiom.nl
Grondverzetbedrijf Janssen www.janssenwamel.nl
Van Walraven Mijdrecht www.vanwalraven.com
Oefentherapie Maas en Waal - Cesar Mensendieck www.oefentherapiemaasenwaal.nl
Story Event Engineering www.story.pro
Mennink & Van De Geer www.menninkvandegeer.nl
Carwash Druten www.carwashdruten.nl
Romijnders Service B.V. www.romijnders.nl
Kinderdagverblijf Dadou www.dadou.nl
Zanger en Entertainer Erik Adams www.erikadams.nl
Dutch Drone Flights www.dutch-droneflights.nl
Jan Vermeulen Beheer BV www.jvermeulenbeheer.nl
Laurant Totaalbouw www.lauranttotaalbouw.nl
Peters Aanhangwagens V.O.F. www.petersaanhangwagens.nl
Stichting Promotie Kalfsvlees www.kalfsvlees.nl
Moeke Mooren www.moekemooren.nl
Klok Groep www.klokgroep.nl
Straight Systems www.straight.nl
Garretsen Trucks www.garretsen-trucks.nl
Autoschade Van Dijk

http://www.autoschadevandijk.nl

Made by Keet

http://www.madebykeet.nl

Huisman E-tech Experts http://www.huismanetech.nl
Van Voorden Stichting http://www.vanvoordenstichting.nl
Bouwbedrijf Van Bemmel http://www.bouwbedrijfvanbemmel.nl
Fysiotherapie Frank Roelofs http://www.frankroelofs.nl
Hermens Creatieve Communicatie http://www.hermenscommunicatie.nl
Keesweb http://www.keesweb.nl
Thermiek Organisatieontwikkeling http://www.thermiek.nl
Moeke Mooren Restaurant en Hotel http://www.moekemooren.com
De Waal Autogroep http://www.dewaalautogroep.nl
Buts Meulepas http://www.butsmeulepas.nl
Audique http://www.audique.nl
Metec http://www.metec.nl
AirTrack Factory http://www.airtrackfactory.com
AGF Tijssen http://www.agftijssen.nl
Videolink Holland http://www.videolink.nl
Bakkerij Vonk http://www.bakkerijvonk.nl
Brasserie Living  
Van Gorp Holding  
Erik De Vree Videoproducties Dreumel  
Broekman Energie & Houtverkleining  
J.A. van der Kluft Beheer  
   

powered by keesweb.nl